Десподов с важен гол за победата на "Щурм Грац"

Отборът на българина се класира за четвъртфиналите за Купата на Австрия

30.10.2019 | 21:44 Редактор: Ивет Арабова
Десподов с важен гол за победата на

Българският национал Кирил Десподов вкара единия от головете за успеха на "Щурм Грац" с 2:0 над "Капфенберг" и се класира за четвъртфиналите в турнира за Купата на Австрия.

Нападателят порази целта в началото на второто полувреме, а тимът му игра почти цял мач с човек по-малко заради червен картон на Анастасиос Авлонитис в 22-ата минута. Малко преди почивката домакините, които са на дъното във втора дивизия, пропуснаха дузпа, информира Gol.bg.

Голът е четвърти за Десподов с екипа на "Щурм". Само преди няколко дни бившата звезда на ЦСКА разспипа "Санкт Пьолтен" с хеттрик за победата с 4:0.

Кирил беше заменен в 67-ата минута от Хуан Домингес, а в добавеното време Беким Балай наказа грешка в защитата на "Капфенберг" и сложи точка на спора.