България и Черна гора завършиха 0:0 в Подгорица

Футболистите ни имат десет мача без победа

12.10.2019 | 08:30 Редактор: Ралица Братанова

България и Черна гора стигнаха до равенство 0:0 в двубой от Група А на квалификациите за Евро 2020, игран на градския стадион в Подгорица.

Футболистите на селекционера Красимир Балъков стояха по-добре на терена през първото полувреме и дори могат да съжаляват, че не успяха да поведат в резултата. С пропуски се отличиха Божидар Краев и Галин Иванов.

През втората част домакините леко вдигнаха темпото, но като цяло и при двата отбора се виждаше сериозната липса на идеи и класа в офанзивен план.

Така България продължава да потъва в черната си серия. "Трикольорите" вече имат десет мача без победа. В тях нашите момчета направиха пет равенства и допуснаха още толкова загуби.

Българите и Черна гора продължават да заемат последните 2 позиции в групата си с актив от 2 точки. Сега пред Балъков и компания предстои срещата с Англия в понеделник на "Васил Левски".

Снимка: Lap.bg