За трети път в своята кариера Ивет Лалова-Колио завърши на седмо място във финала на 200 метра при жените на световното първенство.
Българката финишира за 22.77 секунди в Доха, а шампионка с резултат от 21.88 секунди стана британката Дина Ашър-Смит, която постави и национален рекорд.
Още по темата
Сребърният медал стана притежание на американката Бритъни Браун с 22.22 секунди, а швейцарката Муджинка Камбунджи се окичи с бронза с 22.51 секунди.
Американките Англерне Анелъс и Дезирея Брайънт останаха четвърти и пети, а шеста е Джина Бас от Гамбия. След Лалова-Колио финишира Тиния Гайтър от Бахама.
Снимка: Reuters
Харесайте страница ни във Facebook ТУК
Тагове:
Бруклин Бекъм яко се изгаври с Дейвид и Виктория (ВИДЕО)
Терзийски, ПП: Политическият чадър в "Баба Алино" е на ГЕРБ
GEN Z активизъм: Защо гласът на младите в България остава нечут?
Акциите на SpaceX паднаха, Илон Мъск вече не е трилионер
Как безопасно да постигнем равномерен тен през лятото?
Какво да ядем при подуване на корема?
10 ползи от разтягането всеки ден
Какво са автоимунните заболявания?
Титан и Плутон споделят една и съща мистериозна спектрална характеристика
Откриха спящ гигант: Древна черна дупка с маса 6 млрд. пъти по-голяма от слънчевата
SpaceX доминира в космоса и се насочва към изкуствения интелект
Рядко небесно явление: Марс преминава през звездния куп Плеяди
Таксиджии от Варна призовават клиентите да избират по-удобни места за качване
Излазъл преди десетина дни от затвора е задържан заради трите трупа в Угърчин
Съдът не уважи жалбата срещу временното отстраняване на началника на Службата по кадастър във Варна
От 1 юли социалната пенсия за старост ще е 183,81 евро
Какво ще бъде времето в четвъртък?
Московската нефторафинерия едва ли ще заработи до края на годината след украинските удари
С електрическия кросоувър GWM Ora 5 България пак ще е сред автомобилните производители
Депутатите приеха на първо четене промени в дейността на инвестиционните фондове
Европейците се ужасяват да харчат пари и това вреди на икономиката