fallback

"Локо" (Пловдив) не успя да се противопостави на "Страсбург"

Тимът отпадна от Лига Европа след втора загуба отново с 1:0

16.08.2019 | 11:46 Автор: Ивайло Николов

"Локомотив" (Пловдив) приключи участието си в турнира Лига Европа след загуба на реванша от "Страсбург" с 0:1. Пловдивчани отпадат с общ резултат 0:2.

Кевин Зои реши мача още в 8-та минута, когато вкара гол за "Страсбург" и направи непосилна задачата пред "Локомотив" да навакса пасива от първия мач, когато също загуби с 0:1. Зои се разписа след асистенция на Димитри Линар.

Зои бе близо до втори гол за домакините в 36-та минута, но стреля в аут.

Най-добрата ситуация за "Локомотив" се откри в 62-та минута пред Стивън Езе, който бе оставен непокрит в наказателното поле, но ударът му с глава премина покрай вратата.

До края домакините доиграха без напрежение мача и с лекота се класираха за следващия кръг.

"Локомотив" стигна до попадение в последната минута, когато Ален Ожболт прати топката в мрежата след пас на Георги Илиев, но голът бе отменен заради засада.