ЦСКА с гръмка европейска победа, разби "Титоград" с 4:0

Головете за "армейците" вкараха Евандро, Тиаго, Жеферсон и Малинов

10.07.2019 | 07:30 Редактор: Тодор Петров
ЦСКА с гръмка европейска победа, разби

ЦСКА даде началото на евромачовете за българските отбори с убедителна победа с 4:0 над черногорския "Титоград". Мачът се игра на стадион "Българска армия" пред препълнените трибуни на единствено отворените за срещатa сектори А и В.

Бразилецът Евандро вкара първото попадение в 40-ата минута, а резултатът можеше да бъде и по-убедителен до почивката, ако не бе гредата на Пламен Гълъбов малко след това.

В 52-ата минута Тиаго вкара с глава втори гол за "армейците", а три минути след това и Жеферсон се разписа. В 72-ата минута и Кристиян Малинов се нареди сред голмайсторите със страхотно попадение от над 30 метра.

Реваншът на черногорска земя е следващия вторник, но се очаква той да бъде изцяло протоколен. В следващия кръг на Лига Европа ЦСКА ще се изправи срещу хърватския Осиек.

Снимка: Lap.bg