През май А1 стартира специална кампания с до 30% отстъпка на едни от най-актуалните смартчасовници на пазара – при покупка в брой или на лизинг с план Unlimited.
В промоцията са включени иновативни модели от водещи производители като Huawei и Samsung, които съчетават технологии от ново поколение със стилен дизайн и практични функции – перфектни както за спорт и активен начин на живот, така и за динамичното ежедневие в града.
Huawei Watch GT 5 се отличава с елегантен и тънък Sharp-Edged дизайн, съчетан с AMOLED дисплей с висока яркост и отлична видимост дори при пряка слънчева светлина. Смартчасовникът се предлага в два размера – 41 mm и 46 mm, както и в различни варианти на каишките, подходящи както за дамите, така и за господата. Създаден за активно използване, Huawei Watch GT 5 поддържа над 100 спортни режима, сред които бягане и колоездене, автоматично разпознаване на тренировки, усъвършенствана навигация в реално време и подобрени функции за следене на пулс, кислород в кръвта, сън и стрес.
С батерия, издържаща до 14 дни, часовникът осигурява на потребителя постоянна свързаност и мониторинг на здравето без нужда от често зареждане – идеален спътник както за офиса, така и за фитнеса. А приложението Stay Fit помага за изчисляването на калорийния дефицит и откриването на перфектния баланс между хранене и спорт.
До 31 май Huawei Watch GT 5 41 mm Blue Silicon може да бъде закупен от А1 на промоционална цена от 17,98 лв. на лизинг за 24 месеца с план Unlimited Ultra, а 46 mm Blue – на същата цена и при същите условия.
Samsung Galaxy Watch7 в размери 40 mm и 44 mm (LTE) представя нов стандарт при смартчасовниците, базиран на интелигентните възможности на Galaxy AI. Устройствата са оборудвани с мощен 3-нанометров чипсет, който осигурява бърза работа и оптимизирана енергийна ефективност за по-дълга употреба между зарежданията. Освен това новият BioActive сензор позволява още по-прецизно следене на ключови здравни показатели като пулс, ниво на стрес и качество на съня.
А функцията Energy Score анализира данните в реално време и предлага персонални насоки относно баланса между активност и почивка, като така потребителите могат да взимат информирани решения за своето благосъстояние. Възможностите за спорт и активност са значително разширени – часовникът автоматично разпознава различни типове тренировки, поддържа специален режим Race за бягане и колоездене и включва подробен анализ на телесния състав чрез BIA измервания.
През май Galaxy Watch7 40 mm LTE се предлага от А1 на цена от 19,50 лв. на лизинг за 24 месеца с план Unlimited Ultra, а 44 mm LTE – за 21,50 лв. при същите условия.
Премиум моделът Samsung Galaxy Watch Ultra надгражда възможностите на базовата версия, като е най-здравият Galaxy Watch досега. С титаниев корпус, сапфирено стъкло и водоустойчивост до 10ATM, устройството е готово да се справи и с най-екстремните условия – от гмуркане и колоездене до преходи при височина до 9000 метра и температури до 55°C.
Батерията с капацитет 590 mAh издържа до 100 часа в енергоспестяващ режим, а високият клас на защита и удароустойчив дизайн гарантират надеждност дори при интензивно използване. Смартчасовникът предлага усъвършенстван мониторинг на ключови здравни показатели като сън, кислород в кръвта, телесна температура и нива на стрес, както и персонализирани спортни режими с автоматично разпознаване на активности, включително тренировки за издръжливост като триатлон, дуатлон, акватлон.
В периода на кампанията Samsung Galaxy Watch Ultra 47 mm LTE може да бъде закупен от А1 на промоционална цена за 36,50 лв. на лизинг за 24 месеца с план Unlimited Ultra.
Пълната селекция смартчасовници на Huawei и Samsung с до 30% отстъпка може да разгледате онлайн на a1.bg.
Карл Маркс е бил прав: Религията е "опиум за народа", действа като хероин и морфин
Виктория и Дейвид пак много ядосали сина си Бруклин
Ще спаси ли принудителната мобилизация военните усилия на Путин?
Може ли лъжица зехтин на ден да има значение за мозъка след десетилетия?
Български пробив в борбата с рака на гърдата - смесена реалност влиза в операционната зала
Откриха 641 нови гена, свързани с шизофренията
Днес е Еньовден – празникът на лечебните билки и българските фармацевти
Китайска компания осъществи сателитно обаждане до обикновен смартфон
Индия отваря ключова ракетна технология за частния сектор
Защо Европа се затопля два пъти по-бързо от останалия свят?
НАСА планира да потопи МКС в океана, експерти алармират за екологични рискове
Григор Димитров е на 1/4-финал в Майорка
10-годишно дете се удави в басейн в Ахелой
Селекционерът на волейболистите: Ние никога не се отказваме
Черно море стартира контролите с победа над Янтра
Двете загинали деца в катастрофа са от футболната школа на Славия
Американските акции се понижиха за трети пореден ден
Япония представи инвестиционен план за 2,3 трлн. долара за следващите 14 години
OpenAI влиза в чип надпреварата с нов продукт, създаден съвместно с Broadcom
Наследниците на Берлускони продадоха имението му в Сардиния на катарски шейх