През ноември зрителите на А1 Видеотека получават достъп до още едно премиум заглавие, което наскоро се появи по световните кино екрани. Дългоочакваният филм „Жокера: Лудост за двама“ може да бъде нает от зрителите на А1 Видеотека за 48 часа срещу еднократна такса от 23,99 лева. Заглавието е поредният холивудски блокбъстър, достигащ до потребителите на A1 Xplore TV и е едно от най-дългоочакваните за годината.
Филмът е продължение на хитовия „Жокер“ от 2019 година, с който Хоакин Финикс бе отличен с награда „Оскар“ за най-добра главна мъжка роля. В „Жокера: Лудост за двама“ Финикс отново се превъплъщава в ролята на противоречивия Артър Флек, но този път редом до него застава и звездата Лейди Гага, която „взривява“ киното със своя образ на Харлийн Куинзел, позната още като Харли Куин. Официалната премиера се състоя на 4 септември по време на Международния филмов фестивал във Венеция и предизвика смесени, бурни реакции от страна на критиците.
Историята във втората част от филма, който зрителите на А1 Видеотека могат да гледат от комфорта на дома си, продължава от момента, в който делото по престъпленията на Артър Флек започва. Самият той е затворен вече няколко години в държавната болница „Аркам“. Докато адвокатката му се бори да докаже неговата невинност, базирайки се на това, че в него живеят две личности и той спешно се нуждае от специализирано ментално лечение, Артър среща истинската любов. В лицето на Харлийн, известна с прякора Лий, той открива разбиране и за пръв път не се чувства самотен. Оказва се, че Лий е негова голяма фенка и счита Жокера за своя сродна душа, затова умишлено се докарва до това да влезе в болницата.
Историята е съчетание между криминале, драма и мюзикъл и се разгръща многослойно, а блестящата игра на Финикс и Гага не е за изпускане. „Жокер: Лудост за двама“ е подходящ за всеки филмов фен и може да предизвика голям спектър от емоции спрямо начина на тълкуване на зрителя.
Благодарение на постоянните усилия на А1 да предлага на своите зрители разнообразно съдържание, актуалното кино заглавие „Жокер: Лудост за двама“ идва на екраните у дома. Премиерният филм може да бъде нает срещу такса от 23,99 лева и да се гледа от цялото домакинство неограничен брой пъти в рамките на 48 часа.
Жена е обвинена, че е убила баща си и е извадила сърцето му
Гръцкият остров Сирос търси гледачи на котки: Работният ден е 5 часа, настаняването - безплатно
Млякото променя хранителния си състав според сезона
Невроимунна сигнализация е в основата на бързия антидепресивен отговор на кетамин и психеделици
Консумацията на по-малко протеин може да забави стареенето при някои
Хемодинамични промени при високи температури
За първи път учени ще изследват ледниците на библейската планина Арарат
Слънчевите бури крият неочаквана опасност за изследователите на Марс
Пробив в науката: Отровни растения може да помогнат в лечението на рак и малария
Създадоха палеонтологична машина на времето: Връща ни с 200 млн. години назад
Спартак стартира с победа при Ясен Петров
28 закона и 89 решения е приело 52-рото НС през първата си сесия
Тръмп призова иранците да сключат споразумение или да се предадат
Зеленски уволни посланичката на Украйна в САЩ
Огромно куче нападна и нахапа жестоко 6-годишно дете
Силният оптимизъм около преговорите с Иран окрили щатските индекси
Кадър на деня за 3 август
Експерт: Децата трябва да мислят и използват технологиите за разширяване на кръгозора
Зеленски продължава да прави рокади във военното ръководство