Милиардерът Илон Мъск демонстрира високоскоростния тунел, построен от компанията му, близо до Лос Анджелис. Това стана в специално видео, публикувано в Twitter акаунта на Мъск.
Целта на съоръжението, което ще бъде официално открито на 10 декември, е да позволи на автомобилите да се движат със скорост около 200 километра в час, докато се намират на специална електрическа платформа.
В резултат на това, пътят от Уестууд до центъра на Лос Анджелис ще отнеме само пет минути и ще се избегнат огромните задръствания.
Мондиалът в Северна Америка се превърна в най-посещавания в историята
Николов: Контрол на продуктите няма, това е като епидемия
Войник заплаши Путин: Армията ще насочи оръжията си срещу Кремъл ВИДЕО
Бъбривкото със самостоятелен филм! Магарето излиза от сянката на Шрек
Ентезит – кога болката в петата не е само от натоварване?
Нова терапия дава надежда за възстановяване след тежки гръбначни травми
Кокцидиоидомикоза – гъбичната инфекция, която имитира пневмония
МБАЛ „Надежда" вече е първият център в България със статут GESEA
Кой е астрономът Шарл Месие, създател на каталог на мъглявините
Светът е по-близо до ядрена катастрофа от всякога, предупреждава виден физик
Представиха първия в света теснолинеен влак на водород
Астероид ще прелети край Земята този уикенд
Шофьорът на ТИР-а, помел две деца на "Тракия" бил заснет да шофира с телефон и кафе в ръка?
Военноморските оркестри на България и САЩ с общ концерт във Варна
Загиналите след земетресенията във Венецуела надхвърлиха 230, ранените са над 4300
Кметът Коцев: Няма да има проблем с боклука на Варна!
Париж забранява алкохола на обществени места заради рекордна гореща вълна
Австралия обмисля по-строго прилагане на забраната за ползване на социални мрежи от тийнейджъри
Цената на петрола се насочва към седмичен спад от около 8%*
Microsoft вдига цените на Xbox за трети път за 13 месеца
Три златни медала за New Bloom Winery на Concours Mondial de Bruxelles 2026