Севернокорейският лидер Ким Чен Ун призова затоплянето на отношенията между Пхенян и Сеул да продължи.
Това става след завръщането на севернокорейската делегация от Олимпийските игри в ПьонгЧанг. Част от нея беше и сестрата на Ким Чен Ун.
В столицата на зимната олимпиада тя предаде лична покана от севернокорейския лидер към южнокорейския президент за визита в Пхенян. Днес Ким Чен Ун благодари за посрещането на делегацията му.
Според анализаторите, сестрата на севернокорейския лидер се е превърнала в човешкото лице на режима в Пхенян. А посещението ѝ в ПьонгЧанг е успешен пропаганден удар за Северна Корея.
Велев: Държавата дава заплати независимо от качеството и количеството на труда
Бившата полицайка Симона Радева вече е в Сливенския затвор
Украйна заяви, че е поразила главната петролна помпена станция на Москва
"Черна писта": Делът на ТИР-овете в общата пътна смъртност на пътя е 42%
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Rocket Lab изстреля десетия сателит на Synspective
Космически сблъсъци може да са забавили появата на континентите и живота на Земята
Капсула на времето: Страховити прогнози, направени от AI, ще бъдат съхранени за бъдещето
Европа е под червена тревога: Рекордни горещини и човешки жертви
Путин отново призова за преговори: Какво стои зад промяната в тона на Москва
Кардиолог: Температури от 35-36 градуса не са драматични, организмите ни са свикнали
Какво ще е времето през следващата седмица?
Колко струват обществените тоалетни по пътя София - Варна
Зарков: БСП ще оцени работата на правителството след първите 100 дни
Израел и Ливан сключиха споразумение за прекратяване на военните действия
Зеленски: През седмицата Русия е атакувала Украйна с 1400 дрона и 1500 управляеми авиобомби
Кадър на деня за 27 юни
Защо златото губи стойност, докато инфлацията се ускорява?