Кола влетя в училище в Сидни и уби две деца

Властите разследват причините за трагедията

07.11.2017 • 08:00 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger
Кола влетя в училище в Сидни и уби две деца
Кола влетя в училище в Сидни и уби две деца

Две деца загинаха, а други три бяха ранени, след като кола се вряза в училище в Австралия. Инцидентът е станал в Сидни в началото на учебните занятия.

Загинаха две 8-годишни момчета. Състоянието на пострадалите деца, които са на възраст до 9 години, е тежко.

Властите разследват причините заради които колата се е врязала в училищната стая.

Вижте повече във видеото!


  • Последни
  • Четени
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички