Сунак се пусна на живо как се вози в колата си без колан, полицията го проверява

Премиерът на Великобритания се извини

20.01.2023 • 16:50 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger

Министър председателят на Великобритания - Риши Сунак бе уличен, че се вози в автомобил, без да е поставил предпазния колан. За провинението стана ясно от публикувано видео в социалните мрежи, което предизвика вълна от критики.

Поради натоварения си работен график по време на работно пътуване до Ланкашър премиерът записа видео от колата. В него той обяви увеличаване на инвестициите в икономиката на окръга, който посещава. Но хората обърнаха внимание не на думите, а на факта, че Сунак не е сложил предпазен колан, съобщава Sky News.

Видеото имаше толкова голям отзвук, че полицията беше принудена да заяви, че със сигурност ще проучи случая. А самият Риши Сунак се извини.

Четете повече по темата на automedia.investor.bg

Снимка: БГНЕС


  • Последни
  • Четени
1
0 rate up comment rate down comment 0
Gog9
преди 2 години
Той,и Борис Джонсън се пускаме по партита,докато раята беше затворена по домовете ,заради китайската хрема Сигнализирай за неуместен коментар
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички