Стрелба в щата Мисури, най-малко двама ученици са пострадали

Заподозреният е задържан от полицията

24.10.2022 • 20:05 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger
Стрелба в щата Мисури, най-малко двама ученици са пострадали
Стрелба в щата Мисури, най-малко двама ученици са пострадали

Най-малко двама ученици пострадаха при стрелба в гимназия в щата Мисури, съобщи „Дейли Мейл“.

По данни на областните власти стрелбата е станала рано днес в Централната гимназия за визуални и сценични изкуства в Сейнт Луис.

В момента заподозреният е задържан от полицията, потвърдиха по-късно представители на държавните училища в Сейнт Луис.

Двамата простреляни ученици са били откарани в болница веднага след инцидента. Състоянието им към момента е неизвестно, пише БГНЕС. 

Малко преди 11:00 ч. местно време служителите все още евакуираха учениците от училището. Тези ученици са отведени на "безопасни и сигурни" места.

Харесайте страницата ни във Facebook ТУК
 


  • Последни
  • Четени
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички