Адски взрив в жилищна сграда в Швеция, хората скачат през прозорците

Повече от 100 души са евакиурани

28.09.2021 • 11:30 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger

Взрив избухна в жилищна сграда в шведския град Гьотеборг. Пострадали са най-малко 25 души, които са настанени в болница. На място има екипи на полицията и пожарната. Повече от 100 души са евакуирани.

Някои от тях са скачали от прозорците, за да се спасят от огъня.

Засегнати са няколко апартамента. Засега няма информация какви са причините за експлозията. Започнало е разследване.

Снимка: БГНЕС

Харесайте страницата ни във Facebook ТУК


  • Последни
  • Четени
1
0 rate up comment rate down comment 0
Нина
преди 4 години
Сигурно газ Сигнализирай за неуместен коментар
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички