Хиляди протестираха в Германия срещу мерките заради Ковид-19

Шествията се проведоха в много градове, сред които и столицата Берлин

16.05.2020 • 22:15 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger
Хиляди протестираха в Германия срещу мерките заради Ковид-19
Хиляди протестираха в Германия срещу мерките заради Ковид-19

Пореден протест срещу мерките заради Ковид-19 в Германия. Хиляди в цялата страна излязоха днес по улиците в знак на недоволство.

Шествията се проведоха в много градове, сред които Мюнхен, Щутгарт и столицата Берлин.

Част от гражданите изразиха гнева си от ограниченията, а други посочиха, че протестират срещу задължителната ваксинация.

Протестите в страната се провеждат за втори пореден уикенд, въпреки че част от ограниченията вече бяха вдигнати.

Снимка: БГНЕС

Харесайте страницата ни във Facebook ТУК


  • Последни
  • Четени
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички