Ким Чен Ун потегли за планираната за следващата седмица своя втора среща с Доналд Тръмп. Тя ще се проведе във виетнамската столица Ханой в сряда и четвъртък.
Севернокорейският лидер напусна Пхенян на обичайния за него брониран зелен влак. Смята се, че в делегацията са сестра му Ким Йо Чен и дясната му ръка – бившият генерал Ким Йонг Чол.
Целта на предстоящата среща е да се постигне реален напредък по ядреното разоръжаване на Северна Корея. Обещание, дадено през юни миналата година, когато Тръмп и Ким Чен Ун се видяха за първи път в Сингапур.
Харесайте ни във Facebook ТУК.
МВнР не е разпространявало дипломатическа нота за членове на семейството на Мицкоски
Има уникална част от човешкото тяло, която еволюцията не може да обясни
Европа е под натиска на жегата: На места температурата стигнаха 43,7°C
В кадър: Синият Огледален басейн на Тръмп... позеленя
Може ли лъжица зехтин на ден да има значение за мозъка след десетилетия?
Български пробив в борбата с рака на гърдата - смесена реалност влиза в операционната зала
Откриха 641 нови гена, свързани с шизофренията
Днес е Еньовден – празникът на лечебните билки и българските фармацевти
Китайска компания осъществи сателитно обаждане до обикновен смартфон
Индия отваря ключова ракетна технология за частния сектор
Защо Европа се затопля два пъти по-бързо от останалия свят?
НАСА планира да потопи МКС в океана, експерти алармират за екологични рискове
Двете загинали деца в катастрофа са от футболната школа на Славия
Задържаха двама дилъри на фентанил във Варна
Дете падна в шахта в София
Златото падна под 4000 долара за тройунция за първи път от ноември
Радев: Българската екзархия в Истанбул е ключова за съхраняването на националната идентичност
Рюте има трудната задача да балансира исканията на Тръмп и възможностите на НАТО
Европейските индекси затвориха разнопосочно в сряда
Прогноза: По-високи данъци за имотите ще се отразят положително на пазара
Модернизират жп терминалите във Варна и Бургас с европейски средства