Ансамбълът ни по художествена гимнастика-девойки се върна от Световното първенство в Будапеща с бронзови медали. Някои от момичетата, заедно със старши-треньорът Мария Кънчева гостуваха в "България сутрин", за да споделят емоциите от първенството.
"За първа година състезанието се провежда в такъв формат. Радваме се, че се борихме заедно с Невяна Владинова и Катрин Тасева", изрази емоциите си Мария Кънчева.
Момичетата на националния ни отбор по гимнастика за девойки споделиха, че през целия сезон са имали много силна конкуренция, като особено впечатление им е направил отборът на Израел.
Загиналата жена в Пирин - с много опит и добра екипировка, кучето й насочило спасителите
Земетресение с магнитуд 4,2 е регистрирано в Гърция
Когато „консервативен“ е най-добрият комплимент за храната
92% от израелците смятат Иран за победител във войната
Серотонинов синдром – как се разпознава и овладява опасната лекарствена реакция?
Нова молекула дава революционна надежда в борбата срещу Алцхаймер
CAR-T терапия помага за бъбречна трансплантация при високи нива на антитела
Дентално здраве от детството до зрелостта: Смяната на зъбите – кога е в норма и кога изисква консултация
Неочаквано откритие край Стоунхендж променя представите за древния монумент
Човешкият ум може да не е уникален: Учени стигнаха до необичайни заключения
След 100 години: Физици обясниха „най-голямата грешка“ на Айнщайн
С какво биха се хранили извънземните на Земята?
87 пожара са потушени в страната през изминалото денонощие
Виц на деня - 22 юни
Хороскоп за 23 юни 2026
Мачовете по ТВ днес (22 юни)
Без ток във Варна на 22 юни 2026
„Играта на играчките 5“ направи най-успешния боксофис дебют за годината
САЩ и Иран договориха пътна карта за окончателно споразумение и план за Ливан
Москва затвори летищата заради дронове, Зеленски призова Лукашенко за деескалация
Амбициите на Тръмп целят да превърнат крехкото примирие в Либия в петролен бум
преди 9 години
преди 9 години