Вокалистите от школата на Кристина Иванова представят своята нова песен и видеоклип - "Спомени за мама".
"Песента дойде изключително естествено по време на една репетиция. Слушайки ги, си казах: "Защо тези деца да не пеят своя музика? В момента тази песен е най-сантименталното нещо за мен. Всеки път се разплаквам като гледам клипа. Чувствам ги като мои деца. Гордея се с резултата това, което създадохме. Вдъхновени и мотивирани сме за още песни", разказа певицата пред Bulgaria ON AIR.
Кристина Иванова добави, че децата са открили нея.
"С всеки от тях историята ми е различна. Всеки от тях е много различен. Някои имат огромни възможности, но са изпълнени със страховете на артистите", каза още тя и отбеляза, че в момента, в който се погледнат, се случва магия между тях.
За малките вокалисти Яна и Силвия мама е човекът, който винаги ги подкрепя, дава им сила и се грижи за тях, помага им да минат през всички трудности, проявява разбиране и вярва в тях.
"Мама за мен е всичко. Винаги ме е подкрепяла. Ако не беше предложила да отида в школата, никога нямаше да разбера, че имам този талант. Не знаехме какво е запис и какво да правим. Като изляза и не ми е притеснено", сподели на свой ред малкият Никола в "България сутрин".
Гледайте целия разговор във видеото.
Яхтата на Ружа Игнатова все още е закотвена в Созопол, но кой плаща на капитана?
Кирил Петков: Радев успя едновременно да ядоса и проевропейските сили в България, и русофилите
Туристи броят по 70 евро за такси от Слънчев бряг до Летище Бургас
САЩ се готвят за ескалация на конфликта в Иран
Защо феноменът на Рейно може да се обостря и през лятото?
Експериментална ваксина забавя развитието на мозъчни тумори
Какво да сложим в аптечката и багажа, когато пътуваме надалече с бебе или дете?
Мъждрян – противовъзпалително, антиоксидантно и леко слабително растение
Мечки в Аляска преминават към нощен лов заради присъствието на хора
Може ли човечеството да се размножава в Космоса: Какво разкриха китайски учени
„Отпечатък на смъртта“: Учени откриха нов начин за разпространение на вируси
Най-старата светлина във Вселената разкрива необяснима аномалия
Йотова за Васил Левски: Говореше за законност, равноправие и най-много от всичко мразеше малодушието
Искат двустепенна верификация на машините за вота
"Войната" по пътищата взе една жертва за последните 24 часа
Волейнационалите биха Китай и запазиха шансове за финалите
Варна отбеляза 189 години от рождението на Васил Левски
Защо компаниите заменят медта с алуминий?
Китайски конкурент на Siemens подготвя експанзия в Европа
Абровски: Държавата трябва да помага на земеделците с пазар, а не само със субсидии
Терзиев: Трайно решение на кризата с боклука в София след подписване на дългосрочните договори
преди 10 месеца