Новият председател на парламентарната група на ГЕРБ д-р Даниела Дариткова заяви пред Bulgaria ON AIR, че партия ГЕРБ ще излезе по-силна от кризата с "Апартаментгейт" и оставката на Цветан Цветанов.
"Само ние от ГЕРБ сме показали последователно носене на отговорност с оставки, дори само при съмнения и липса на доказателства за вина. От тази криза ще излезем по-силни, защото г-н Цветанов остава втория човек в партия ГЕРБ. Продължава да бъде председател на предизборния щаб на партията. Ангажиментите му ще бъдат достатъчно големи", заяви Дариткова.
"Имаме програма за 4-годишно коалиционно управление, която трябва да реализираме. Ще разчитаме и на отговорните политически сили от партиите, определили се като опозиционни, защо не и на БСП", подчерта тя.
По думите на Дариткова координираната атака срещу ГЕРБ най-вероятно няма да спре, но те са показали, че са монолитни и сплотени.
Снимка: Димитър Кьосемарлиев (Bulgaria ON AIR)
Харесайте страницата ни във Facebook ТУК
Спектакълът "100 години Георги Парцалев" - холограми, смях и музика
Шишков за “Хемус”: Магистралата е с една голяма дупка по средата
Двама души бяха застреляни в библиотека в Калифорния
Лавров: Европа не крие подготовката си за война с Русия
7 принципа на хранене за дълголетие според проф. Валтер Лонго
Грижа за кожата на бебето: Адаптационни прояви, нормални кожни особености и сухата кожа при новороденото
Какво ни казват феталните движения?
От 15 хронични състояния ни отървава здравословният стил
Космическият телескоп „Нанси Грейс Роман“ на НАСА вече е във Флорида
Китайски студенти разработват мисия до астероида Апофис
SpaceX подготвя мистериозна мисия с нова капсула за завръщане на Земята
Новият лунен и марсиански роувър на НАСА измина 26 км почти напълно самостоятелно
Хороскоп за 24 юни 2026
Минималната работна заплата няма да бъде замразявана
Радев: Показанията на Невзоров са много важни, за да стигнем до същината за незаконно строителство във Варна
Десетокласници посетиха Районен съд-Варна за среща със съдия Теодора Шишкова
Григор Димитров се класира за втория кръг в Майорка
Дифенд от Amundi: Оставката на Стармър беше очаквана от пазарите
Акциите на SpaceX продължават да поевтиняват
Palms Bet инвестира в следващото поколение дигитална сигурност с глобалния лидер Jumio
Тръмп: В момента се намираме в ситуация, обратна на Голямата депресия