В деня за размисъл за какво да мислят хората днес и колко важно е да имаме стабилен кабинет?
"Има една естествена умора от гласуване, тъй като последната година гласувахме вече колко пъти. За съжаление, не е съвсем изключено да се наложи на пролет да гласуваме отново, което съвсем вече ще демотивира хората", заяви бившият служебен премиер проф. Огнян Герджиков в студиото на "Опорни хора".
"Тези, които ще бъдат избрани, не са всички безотговорни, има хора, които наистина милеят, искат, мислят как да го направят. Надявам се разумът да надделее да направим един коалиционен кабинет. Българите сме индивидуалисти, затова при нас е доста по-трудно да се обединяваме", посочи гостът пред Bulgaria ON AIR.
Гледайте целия разговор във видеото.
Харесайте страницата ни във Facebook ТУК
Синдикатите не харесват бюджета, КНСБ готви протест
Двата икономически стълба, които поддържат Русия на Путин, може да се сринат
Арестуваха войника, заплашил Путин с преврат
И Бонев разкритикува бюджета: Вероятн оставени много капани, които в момента щракват
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Европейско-китайската мисия Smile достигна работна орбита
Rocket Lab изстреля десетия сателит на Synspective
Космически сблъсъци може да са забавили появата на континентите и живота на Земята
Капсула на времето: Страховити прогнози, направени от AI, ще бъдат съхранени за бъдещето
Хванаха за ден 39-ма шофьори с алкохол или наркотици
Мъж скочи от тераса и почина на място
Демерджиев: Има достатъчно доказателства за повдигане на редица обвинения по случая „Баба Алино“
Утре е обявен код за опасно горещо време в цяла България
Утре и на 4 юли предстои придвижване на военна техника по републиканските пътища
Европа си припомня как да бори жегата с "народни средства"
Инфлацията погубва романтиката: Поколението Z пести от срещи и връзки
Треската за имоти в Дубай се охлажда, но продавачите не свалят цените
Притисната от войната Украйна не просто модернизира енергетиката си, а я изгражда наново