Ще имаме ли редовно правителство с мандат на "Продължаваме промяната"?

15.11.2021 • 17:21 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger
Ще имаме ли редовно правителство с мандат на
Ще имаме ли редовно правителство с мандат на "Продължаваме промяната"?

"Продължаваме промяната" на бившите служебни министри Кирил Петков и Асен Василев печели предсрочните парламентарни избори. Двамата вече дадоха заявка за управление и увериха, че скоро няма да ходим отново до урните.

Новият въпрос в анкетата ни е: Ще имаме ли редовно правителство с мандат на "Продължаваме промяната"?

Ще имаме ли редовно правителство с мандат на "Продължаваме промяната"?

Да! Кирил Петков и Асен Василев ще успеят да съберат необходимата подкрепа за стабилно мнозинство
41%
Да, но животът на новия редовен кабинет ще бъде кратък, а мнозинството - крехко
30%
Ще имаме редовно правителство, но мандатоносителят ще бъде друг
3%
Не! Ще се изпокарат и със сигурност отиваме на предсрочни избори напролет
26%
Общо 166 гласа


  • Последни
  • Четени
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички