Още по темата
Отново напрежение във Войводиново. Местните хора излязоха днес на нов протест, съобщи за Новините ON AIR кметът Димитър Тосев.
Причината за недоволството им е, че част от ромите, напуснали махалата и незаконните си къщи, са се завърнали тази сутрин в нея.
Те били придружени от адвокат, който явно им давал съвети какво да направят, за да се заселят отново в селото.
Преди месец двама братя от махалата пребиха командоса Валентин Димов. Тогава се стигна до сериозно напрежение сред жителите на селото и до събарянето на незаконните постройки.
Харесайте и страницата ни във Facebook ТУК
Путин: Русия е недоволна от западните "правила", които прикриват неоколониални амбиции
Две фамилии се биха и стреляха в “Столипиново”
Тръмп обичал да го наричат "най-могъщият човек в историята"
КЗК отмени обществената поръчка за Националната детска болница
Грижа за кожата на бебето: Адаптационни прояви, нормални кожни особености и сухата кожа при новороденото
Какво ни казват феталните движения?
От 15 хронични състояния ни отървава здравословният стил
Дисекиращ остеохондрит при млади мъже – кога болката в коляното след спорт е тревожна?
Китайски студенти разработват мисия до астероида Апофис
SpaceX подготвя мистериозна мисия с нова капсула за завръщане на Земята
Новият лунен и марсиански роувър на НАСА измина 26 км почти напълно самостоятелно
Ръкопис за крал Артур и Светия Граал отива на търг за 2 милиона долара
Трима пострадаха сериозно при катастрофи във Варна
Арестуваха двама за стрелба от тераса във Варна
Шест досъдебни производства ръководи прокуратурата във връзка с Баба Алино
Мъж подпали изоставен обект в "Аспарухово"
Съдът призна за виновни бивш шеф на „Градски транспорт-Варна" и шеф на надзорна фирма за опит за измама
Главният икономист на ЕЦБ вижда риск инфлацията да остане над 2% за известно време
Последният ценови шок при енергията показа, че Европа е далеч от пълна декарбонизация
Десетилетие след Brexit следващият британски премиер е изправен пред ключови решения
Експерт: При рязко вдигане на данъка за второ жилище българите ще измислят начин да не плащат