Мръсна вода тече от чешмите в "Дружба 1"

Живеещите е препоръчително да не пият от чешмата за два дни, препоръчва "Софийска вода".

25.10.2012 • 15:30
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger
Мръсна вода тече от чешмите в
Мръсна вода тече от чешмите в "Дружба 1"

Жителите на столичния квартал "Дружба 1" е препоръчително да не пият вода от чешмата следващите два дни, тъй като е мътна и с повишено съдържание на желязо, предупредиха днес от компанията "Софийска вода".

Днес през деня са взети проби от водата във водопроводната мрежа. Очаква изследванията да бъдат готови най-рано след два дни. За битови нужди водата е добре да бъде преварена, препоръчват от компанията.


  • Последни
  • Четени
България виж всички Виж всички
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички