Още по темата
Двама служители на Аерогара "София" са наказани, след като виетнамец успя да избяга от летището преди дни.
На 21 септември с полет от Дубай пристигнали двама виетнамски граждани с еднократни визи и 8 дни разрешен престой. При граничната проверка те не могли да обосноват пребиваването си у нас.
Паспортите им били задържани. А два дни по-късно транспортирани до "Терминал 2" за обратен полет. Единият от тях избягал през незаключен служебен вход.
По-късно е задържан, а дни след това мъжете са изведени от страната с полет за Дубай. Наказаните са командирът на отделението, оставил без надзор виетнамеца, както и началникът на смяната.
Доклад на Европол: България е транзитна страна за трафик на мигранти от Турция
Андрияна Татарова: Уволнението ми от НДК е поръчка
Времето утре: Слънчево и горещо, до 36°
Дете с рядка инфекция беше излекувано в УМБАЛ в Бургас
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Психология за родители: Формиране на привързаността през първата година
Европа е под червена тревога: Рекордни горещини и човешки жертви
НАСА: Тюркоазени нюанси в Черно море
Телескопът „Евклид“ на ЕКА засне най-детайлния образ на ядрото на Млечния път
Откриха най-стария кратер на Земята? Учени разкриват изгубен космически сблъсък
Иван Шишков: За всяко незаконно строителство ще последва реакция
Увеличават се случаите на морбили в страната, във Варна са 3
Засилени проверки на водните атракционни по Черноморието
Най-тежката мярка за неотклонение за 27-годишен варненец, ограбил възрастна жена
От прокуратурата отговориха на Божидар Божанов за имотните измами във Варна
Мадяр: Унгария ще изпълни критериите за присъединяване към еврозоната до 2030 г.
Standard Chartered: В последните 4 години има повече причини да се купува злато
Тръмп иска още милиарди, за да плати за войната в Иран
Kpler: На физическия петрол му трябва повече време за възстановяване