Метростанция "Опълченска" в София е затворена заради инцидент, при който жена е паднала на релсите и е била ударена от движещ се влак. Все още няма яснота какво е състоянието на жената.
Станцията е затворена все още, защото вътре продължава огледа на мястото на инцидента. По информация на столичния "Метрополитен", на жената ѝ е прилошало и това е причинило падането ѝ на линията, а според друга версия-тя се е озовала там след спъване.
Някои от влаковете преминават транзитно през метростанция "Опълченска" на път към "Люлин".
ДПС остро осъжда намерението да се закрие Комисията по досиетата
МВнР: Проверяваме случая с дипломатическата нота на Мицкоски
Експерт: Цените на винетките не са адекватни за състоянието на пътищата
Ромео Бекъм прави актьорския си дебют в гей спортна драма (СНИМКИ)
Синя жлъчка (Цикория) – жлъчкогонно, хепатопротективно и пребиотично растение
Как да се грижим за кожата през лятото в 3 стъпки
На сънищата ли се дължи умората след събуждане?
Ентезит – кога болката в петата не е само от натоварване?
Откриха най-стария кратер на Земята? Учени разкриват изгубен космически сблъсък
За първи път откриха древна човешка ДНК по стените на пещера
Кой е астрономът Шарл Месие, създател на каталог на мъглявините
Светът е по-близо до ядрена катастрофа от всякога, предупреждава виден физик
Семейство остана без дом след умишлен палеж във Варна
Благотворително спортно събитие събира варненци за кауза в подкрепа на Белодробната болница
Дупка като тунел за друго измерение се появи на алеята за плажа във Варна
„Маркет Линкс“: Доверието в премиера Радев пада
Реализацията на малки модулни реактори у нас навлиза в следваща фаза
Volkswagen иска да съкрати до 100 хил. работници и да затвори четири завода в Германия
Очакванията на потребителите за инфлацията в еврозоната отбелязват рязък спад
Как използването на AI превръща публиката в съавтор при имерсивното изкуство