Още по темата
Директорът на Националния исторически музей проф. Божидар Димитров напуска поста си и излиза в пенсия. Това потвърди самият той пред Новините ON AIR.
Димитров е подал нужното заявление в Министерството на културата, тъй като е достигнал нужната възраст и стаж. Министър Боил Банов е подписал документа и така Димитров излиза в пенсия още от 1 ноември 2017 г.
Божидар Димитров е начело на НИМ два пъти - в периода 1994-1998 г. и от 2001 година насам.
Бил е депутат от ГЕРБ и министър без портфейл за българите в чужбина в първото правителство на Бойко Борисов.
От юли: Ваксината срещу варицела става задължителна
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Космически сблъсъци може да са забавили появата на континентите и живота на Земята
Капсула на времето: Страховити прогнози, направени от AI, ще бъдат съхранени за бъдещето
Европа е под червена тревога: Рекордни горещини и човешки жертви
НАСА: Тюркоазени нюанси в Черно море
Виц на деня - 27 юни
И днес денят ще е слънчев
Основните причини за смърт сред българите са болестите на органите на кръвообращението
ЕС открива процедура за свръхдефицит срещу България
"Евронюз": С позицията си за патриарх Кирил Радев усложнява преговорите в ЕС за санкциите срещу Русия
Nasdaq задълбочава спада си, след като OpenAI реши да отложи излизането на борсата
Половината от енергията в Китай ще бъде зелена до 2030 г.
Стоил Цицелков: Разочарованието тласна Перу надясно, но не с идеологически завой
Рекордните горещини топят напредъка на френските националисти