Нощен градски транспорт в София - възможно ли е?

Столицита ни е една от последните в Европа без такава услуга

18.07.2017 • 19:28 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger
Нощен градски транспорт в София - възможно ли е?
Нощен градски транспорт в София - възможно ли е?

Граждани с подписка за въвеждане на нощен градски транспорт. 

Според инициаторите на идеята така ще бъдат облекчени не само хората, които са навън в късните часове, за да се забавляват, но и туристите, както и гражданите с нестандартно работно време.

Оказва се, че София е една от последните европейски столици без такава услуга. Възможно ли е да се промени това? Вижте в репортажа на Виктор Борисов.


  • Последни
  • Четени
България виж всички Виж всички
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички