Още по темата
Продължава протестът на миньорите от мангановата мина в Оброчище. Вчера част от служителите обявиха гладна стачка.
Омбудсманът Мая Манолова се срещна с тях. Протестите им започнаха преди 12 дни с искане за увеличение на заплатите и за редовно изплащане на ваучерите и месечните им възнаграждения.
Тяхното основно искане е мината да бъде запазена, а концесионерът - сменен. Миньорите дадоха срок за реакция на ръководството до петък.
Следващият им ход ще бъде протест пред сградата на парламента в София.
Бившата полицайка Симона Радева вече е в Сливенския затвор
Украйна заяви, че е поразила главната петролна помпена станция на Москва
"Черна писта": Делът на ТИР-овете в общата пътна смъртност на пътя е 42%
След 100 години: Би Би Си прекрати радиопредаването си на дълги вълни
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Rocket Lab изстреля десетия сателит на Synspective
Космически сблъсъци може да са забавили появата на континентите и живота на Земята
Капсула на времето: Страховити прогнози, направени от AI, ще бъдат съхранени за бъдещето
Европа е под червена тревога: Рекордни горещини и човешки жертви
Кардиолог: Температури от 35-36 градуса не са драматични, организмите ни са свикнали
Какво ще е времето през следващата седмица?
Колко струват обществените тоалетни по пътя София - Варна
Зарков: БСП ще оцени работата на правителството след първите 100 дни
Ружа Райчева: В случая с "Баба Алино" имаме групово узаконяване на беззаконието
Израел и Ливан сключиха споразумение за прекратяване на военните действия
Зеленски: През седмицата Русия е атакувала Украйна с 1400 дрона и 1500 управляеми авиобомби
Кадър на деня за 27 юни
Защо златото губи стойност, докато инфлацията се ускорява?