12-годишно момиче падна в шахта в София, прието е в "Пирогов"

Детето е контактно и адекватно, информираха от лечебното заведение

24.06.2026 • 20:04 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger
12-годишно момиче падна в шахта в София, прието е в
12-годишно момиче падна в шахта в София, прието е в "Пирогов"

В района на столичен комплекс 12-годишно момиче падна в шахта, потвърдиха от Министерството на вътрешните работи (МВР).

Инцидентът е станал около 17 ч., когато е подаден и сигналът, което е наложило незабавното изпращане на аварийно-спасителни екипи от полицията, пожарната и Спешна помощ на мястото на произшествието.

Детето е транспортирано за преглед в УМБАЛСМ "Н. И. Пирогов". То е контактно и адекватно, предаде "Фокус".

Не са ясни причините и обстоятелствата около инцидента.

Снимка: БГНЕС


  • Последни
  • Четени
България виж всички Виж всички
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички