Див екшън в центъра на София: Юмруци и ритници заради скоба от ЦГМ (+ВИДЕО)

Размяна на удари

27.08.2025 • 17:36 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger

Екшън сцена с раздаване на ритници и юмруци се разигра в центъра на София. Двама мъже се опитаха да свалят поставена скоба на гумата на автомобил. През това време пристига екип на Центъра за градска мобилност.

Спорът започва вербално, след което един от служителите на ЦГМ удря с чело в главата шофьора. Последва размяна на удари, става ясно от видео, заснето от мястото на инцидента. 

Полярни са мненията за разигралата се сцена в центъра на столицата - според едни служителят на ЦГМ трябва да бъде уволнен, според други - не е длъжен да търпи блъскането на колата и е за урок на "хитреца".

Част от коментарите към видеото: "Заслужава медал", "Служителя е за повишение в охранител!  Каква глава наби и по една тупалка, биячите не можаха да си намерят ключовете от колата", "Това е новата екстра от ЦГМ, не си плащаш, ядеш бой". 

Кадри: Facebook/Христо Карагьозов/Катастрофи и Нарушения в България


  • Последни
  • Четени
2
1 rate up comment rate down comment 1
Анонимен
преди 3 месеца
Има закони и всички трябва да ги спазват,а който се прави на мъж ще го яде!! Сигнализирай за неуместен коментар
1
1 rate up comment rate down comment 2
Диктатура на бюрокра
преди 3 месеца
До вчера при сложена скоба искаха пари и сваляха скобата, сега вече първо бият, после ти вземат парите и... си тръгваш със скобата :-))). На всякакво ниво рекета на държавните и общински хрантутници над хората които ги хранят минава всякакви граници. Дават ли си сметка нищожествата облечени в държавна и общинска власт , че като избият хората които ги хранят , те самите ще умрат от глад. Сигнализирай за неуместен коментар
България виж всички Виж всички
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички