Въпреки опитите столицата да има съвременен, модерен градски транспорт, проблеми не липсват. А от тях потърпевши са жителите и гостите на София. Ето какво писа в платформата на Helpbook.info наш потребител:
"Използвам автобусна линия 111 редовно. За съжаление, графикът и разписанията не се спазват в повечето случаи. Има автобуси по линията, които в делнични дни закъсняват с 40-60 мин., има и такива, които изобщо не минават. Когато съм позвънявала на обявения номер на ЦГМ, отговорът е един и същ - аварирал автобус. Винаги това се случва в часовия диапазон 08:00 - 09:00 ч., когато ми се налага да пътувам за работа. Разстоянието, което трябва да премина, е кратко - от спирка "Разклона" за кв. "Симеоново" до сп. "Местност Камбаните". За съжаление, това ми коства ужасно много време. Време, в което не само вися излишно на спирката, но и време, в което съм подложена на изключително висок стрес, поради факта, че няма да успея да стигна навреме на работното си място, че отново ще имам проблеми с шефовете ми и т.н. Кога ще се сложи край на тази порочна практика - нередовни линии и прочие подобни? Докога ще продължава тази порочна, безхаберна и нелоялна практика, от която страдаме стотици хора?".
Ако видите нередност, проблем, с който се сблъсквате всеки ден и искате да подадете сигнал - направете го онлайн в HelpBook.info! Платформата на Investor Media Group ще ви даде възможност не само да придадете гласност на проблема, но и да изпратите сигнал до отговорните институции.
Снимка: БГНЕС
Кои страни са предпочитани за следване на висше от кандидат-студентите?
Apple съди OpenAI за кражба на търговски тайни
Новолуние в Рак наближава – какво ще донесе на вашия зодиакален знак
Липсата на 1 час сън всяка нощ може да доведе до качване на килограми
Белези от ухапване по кожата – как да се справим?
Грижа за детската кожа през летните месеци
Фармацевти настояват за 25% увеличение на заплащането за рецепти по НЗОК
Учени пресъздадоха условията в земното ядро с помощта на лазери
Престоят в Космоса може да ускори стареенето, твърдят учени
Биолози разкриха как виждат морските звезди
Китай засне за първи път неуловимата „квазилуна“ на Земята
Какво ще бъде времето в неделя?
11 са загинали в катастрофи с ТИР-ове у нас от началото на май
Спартак обяви 14-ото си ново попълнение
Илин Димитров: Търсим удвояване на чуждите туристи до края на мандата ни
Условията за планински туризъм са добри
Русия и Украйна удариха ключови пристанища за износ на зърно
Кипър планира да започне износ на природен газ през 2028 г.
Стартъпи за отбранителни технологии навлизат във веригата на доставки на автомобили и фракинг
Седмицата донесе двупосочни движения и слаб пазар на пшеница