МВР стартира кампания за децата на загинали полицаи и пожарникари (+ВИДЕО)

Традицията е в памет на служителите, дали живота си в служба

25.11.2024 • 18:16 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger

Министерството на вътрешните работи дава начало на коледното издание на благотворителната кампания за децата на загиналите и пострадалите полицаи и пожарникари.

"Да вдъхновим действие бе идеята, обединила ни, когато създадохме благотворителната кампания в подкрепа на децата, загубили своите родители - полицаи и пожарникари", пише в съобщение. 

Традицията е символ на паметта на служителите, дали живота си в служба.

"През изминалите две десетилетия, благодарение на партньорството с медиите, Министерството на вътрешните работи успя да изгради забележителна традиция. Тя е символ на паметта и упование за семействата, понасящи трайното измерение на саможертвата", гласи още текстът.

"За реализирането на Националната благотворителна кампания за подпомагане на децата на загиналите и пострадалите при или по повод изпълнение на служебните си задължения служители от системата на МВР, провеждаща се под патронажа на министъра на вътрешните работи, са изготвени видеоклип, радио спот и банери с апел за съпричастност. За да достигне той до повече хора, отново се осланяме на незаменимата сила на медиите", пише още в позицията.

Снимка: МВР


  • Последни
  • Четени
България виж всички Виж всички
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички