Полицаи катастрофираха до НДК в София, настанени са във ВМА

В момента се извършват подробни изследвания

24.12.2023 • 18:07 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger
Полицаи катастрофираха до НДК в София, настанени са във ВМА
Полицаи катастрофираха до НДК в София, настанени са във ВМА

Двама полицаи пострадаха при катастрофа до НДК в София. Те са транспортирани във Военномедицинска академия (ВМА) и ще останат за наблюдение в Клиниката по неврохирургия, съобщиха от Центъра за спешна медицинска помощ - София. След сигнала, постъпил в Центъра в 15:31 ч., на мястото на инцидента са изпратени три медицински екипа.

В момента се извършват подробни изследвания на пострадалите, казаха от лечебното заведение.

Снимка: Димитър Кьосемарлиев/ Bulgaria ON AIR


  • Последни
  • Четени
България виж всички Виж всички
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички