Човек е починал при катастрофа между автомобил и микробус на Околовръстното в посока "Драгалевци" в София. Това от пресцентъра на МВР.
Според очевидци водачът на автомобила е получил инфаркт. Свидетели твърдят, че катастрофиралият е бил изкаран от автомобила и му е бил приложен дефибрилатор, информира "Фокус".
От пресцентъра на МВР казаха, че водачът не е починал вследствие на удара, а преди това.
Снимка: Facebook
Тагове:
Опасни "месоядни" бактерии в морската вода на Европа заради затоплянето
Николов за акцията във Варна: Задържаните са извършители на престъпления
Страх от Украйна: Москва панически мести "Панцир" по покриви в Москва ВИДЕО
ДПС остро осъжда намерението да се закрие Комисията по досиетата
Синя жлъчка (Цикория) – жлъчкогонно, хепатопротективно и пребиотично растение
Как да се грижим за кожата през лятото в 3 стъпки
На сънищата ли се дължи умората след събуждане?
Ентезит – кога болката в петата не е само от натоварване?
Откриха най-стария кратер на Земята? Учени разкриват изгубен космически сблъсък
За първи път откриха древна човешка ДНК по стените на пещера
Кой е астрономът Шарл Месие, създател на каталог на мъглявините
Светът е по-близо до ядрена катастрофа от всякога, предупреждава виден физик
Кампания за събиране на опасни отпадъци от домакинствата продължава във Варна и днес
Семейство остана без дом след умишлен палеж във Варна
Благотворително спортно събитие събира варненци за кауза в подкрепа на Белодробната болница
Дупка като тунел за друго измерение се появи на алеята за плажа във Варна
Мондиал 2026: Колко струва да гледаш Световното по футбол на живо?
Анализатор: В ход е геополитическото пренареждане на Близкия изток
Реализацията на малки модулни реактори у нас навлиза в следваща фаза
Volkswagen иска да съкрати до 100 хил. работници и да затвори четири завода в Германия