Симеон II за политиката у нас: Има голяма доза агресия, която е ненужна

"С диалог и добри желания можеше да стигне много по-далеч", заяви той

28.08.2023 • 19:51 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger

Дни преди новата сесия на Народното събрание Симеон Сакскобургготски изрази убеденост, че депутатите ще намерят начин страната ни да има здраво управление. 

"С добро желание и ясни цели може да се постигне много. Мисля, че понякога си губим времето с безинтересни неща", заяви той.

"Има голяма доза агресия, което е съвършено ненужно и хаби много енергия. С диалог и добри желания можеше да стигне много по-далеч. Хубаво, реформа, но всичко това трябва да се прави с цел и да се види какъв резултат се очаква", допълни Сакскобургготски.

Снимка: БГНЕС


  • Последни
  • Четени
България виж всички Виж всички
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички