"Легален начин да бъдеш напафкан": Възмутителна реклама пред училище

По случая е сезирана общината, но засега няма реакция

11.05.2023 • 18:13 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger
"Легален начин да бъдеш напафкан": Възмутителна реклама пред училище

Граждани алармираха за смущаваща реклама пред 43-о училище в столичния квартал "Света Троица".

В групата "Безумията на София" във Facebook беше споделена снимка, която показва рекламата, изобразяваща листо марихуана и надпис: "Легален начин да бъдеш напафкан".

"Училището не може да направи нищо, медиите до които е изпратен сигнал се правят на глухи", пише потребителят Атанас Илиев, който разпространи снимката.

Според него сигнал е подаден и на 112, откъдето са казали, че ще сезират общината. "Но и от там вече седмица никаква реакция. Това ни е държавата, създава ни условия да се напафкаме легално", заключава той.

Снимка: Facebook/Атанас Илиев / Безумията в София


  • Последни
  • Четени
България виж всички Виж всички
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички