Граждани алармираха за смущаваща реклама пред 43-о училище в столичния квартал "Света Троица".
В групата "Безумията на София" във Facebook беше споделена снимка, която показва рекламата, изобразяваща листо марихуана и надпис: "Легален начин да бъдеш напафкан".
"Училището не може да направи нищо, медиите до които е изпратен сигнал се правят на глухи", пише потребителят Атанас Илиев, който разпространи снимката.
Според него сигнал е подаден и на 112, откъдето са казали, че ще сезират общината. "Но и от там вече седмица никаква реакция. Това ни е държавата, създава ни условия да се напафкаме легално", заключава той.
Снимка: Facebook/Атанас Илиев / Безумията в София
Тагове:
Камион помете три коли на пътя Кюстендил - Дупница
Слънчево време ни очаква утре, до 37 градуса
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Космически сблъсъци може да са забавили появата на континентите и живота на Земята
Капсула на времето: Страховити прогнози, направени от AI, ще бъдат съхранени за бъдещето
Европа е под червена тревога: Рекордни горещини и човешки жертви
НАСА: Тюркоазени нюанси в Черно море
Хванали с белязани пари шефа на ВиК в Несебър и негов заместник?
Голям ръст на курсистите отчита БМКЦ във Варна
Въвеждат нова задължителна ваксина за децата в България от 1 юли
Бащата на Сияна показа снимка на шофьора, който уби 2 деца и един баща - с телефон в едната ръка и чашка в другата
Зеленски призова Путин да изтегли Русия от Украйна и да направи крачка към мира
Стратегическата автономност на Европа се сблъсква с най-важното изпитание - Русия
Луксозната яхта Orient Express се насочва към нова класа технологични милиардери
Шампионите по реклама на Световното първенство по футбол не са официални спонсори
Кризата в германската автомобилна индустрия се задълбочава