Сигнал: Разходихме се по екопътека от кв. "Виница", нападнаха ни кучета

Ако видите нередност, пишете в Helpbook и пратете снимки

09.05.2023 • 22:52 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger
Сигнал: Разходихме се по екопътека от кв.
Сигнал: Разходихме се по екопътека от кв. "Виница", нападнаха ни кучета

В платформата на Helpbook.info отново ни съобщиха за агресивни безстопанствени кучета, този път във варненския район "Приморски".

"Днес решихме да се разходим по екопътека от квартал "Виница" към Аладжа манастир. Пътеката преминава през вилна зона. Докато преминавахме по улицата от заградено място, изскочиха две кучета и се нахвърлиха върху нас. Едното от тях успя да ухапе приятелката ми. Това е пътека, по която минават много хора, а 100 метра след мястото, на което се случи това, срещнахме семейство с 2 малки деца и ги отклонихме от пътя", пише в сигнала.

Ако видите нередност, проблем, с който се сблъсквате всеки ден и искате да подадете сигнал - направете го онлайн в HelpBook.info! Платформата на Investor Media Group ще ви даде възможност не само да придадете гласност на проблема, но и да изпратите сигнал до отговорните институции.

Снимка: БГНЕС


  • Последни
  • Четени
5
0 rate up comment rate down comment 0
Обективен
преди 3 години
Уличните кучета са до границата на Унгария. В държавите от настоящия Шенген по улиците няма кьораво куче. Сигнализирай за неуместен коментар
4
1 rate up comment rate down comment 0
анонимен
преди 3 години
И в бриз подавам сигнали всеки ден , върнаха ми само 1 път писмено , че дрън дрън,Кучетата са си тук и вият на глутница17 парчета.Страшно е Сигнализирай за неуместен коментар
3
3 rate up comment rate down comment 0
Петър
преди 3 години
Аз подадох 3 сигнала, следващия път като минавам оттам се надявам да не са 4-ри.Със сигурност скоро ще мина оттам, за да съм сигурен че са си свършили работата. Сигнализирай за неуместен коментар
2
8 rate up comment rate down comment 0
Заинтересован
преди 3 години
Местност Бялата Чешма! Ул. Сините Камъни номер 17 - 19! Образувала се е глутница от едри кучета 5-6 на брой , хранени от 2ма собственика, комшии! Когато минават хора и става меко казано страшно! Пускани са сигнали, но нищо до сега! Сигурно трябва да разкъсат някое дете за да се вземат мерки! Сигнализирай за неуместен коментар
1
6 rate up comment rate down comment 0
На
преди 3 години
територията на природен парк "Златни пясъци" бродят безстопанствени кучета, събрани на глутници. Отделно стопани на кучета си позволят да ги пускат свободно без каиша, а целогодишно има хора които се разхождат или спортуват. Всеки път има разправии с такива стопани, които не поемат отговорност за животните си. Сигнализирай за неуместен коментар
България виж всички Виж всички
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички