Пациент на частна болница в Благоевград скочи от 6-ия етаж и загина

Става въпрос за възрастен мъж 

09.05.2023 • 12:21 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger
Пациент на частна болница в Благоевград скочи от 6-ия етаж и загина
Пациент на частна болница в Благоевград скочи от 6-ия етаж и загина

Възрастен пациент на частната болница в Благоевград скочи днес от 6-ия етаж и загина на място.

Седял е на прозореца, след което около 11:30 часа е скочил от отделението по ортопедия, предаде БГНЕС.

Местопроизшествието се охранява от полицията. Мъжът е паднал откъм помещението за кислород зад болницата. Смъртта му е констатирана, очаква се следствена група.

Снимка: Димитър Кьосемарлиев, Bulgaria ON AIR


  • Последни
  • Четени
България виж всички Виж всички
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички