Една от пътничките при инцидента край метростанция "Акад. Ал. Теодоров - Балан" в София, която стана малко преди 13:30 часа, е с оплаквания за болки във врата.
Сигнал на телефон 112 е подаден в 13:30 ч. На място са дошли линейка и полиция. На шофьорите е оказан медицински преглед.
По първоначални данни автомобил е минал на червен светофар, ударил се е в друга кола, която се е завъртяла и е спряла при входа за метростанцията.
На място има служители на "Пътна полиция", водачите са установени и се работи по изясняване на обстоятелствата довели до инцидента.
Тагове:
Камион помете три коли на пътя Кюстендил - Дупница
Слънчево време ни очаква утре, до 37 градуса
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Космически сблъсъци може да са забавили появата на континентите и живота на Земята
Капсула на времето: Страховити прогнози, направени от AI, ще бъдат съхранени за бъдещето
Европа е под червена тревога: Рекордни горещини и човешки жертви
НАСА: Тюркоазени нюанси в Черно море
Хванали с белязани пари шефа на ВиК в Несебър и негов заместник?
Голям ръст на курсистите отчита БМКЦ във Варна
Въвеждат нова задължителна ваксина за децата в България от 1 юли
Бащата на Сияна показа снимка на шофьора, който уби 2 деца и един баща - с телефон в едната ръка и чашка в другата
Зеленски призова Путин да изтегли Русия от Украйна и да направи крачка към мира
Стратегическата автономност на Европа се сблъсква с най-важното изпитание - Русия
Луксозната яхта Orient Express се насочва към нова класа технологични милиардери
Шампионите по реклама на Световното първенство по футбол не са официални спонсори
Кризата в германската автомобилна индустрия се задълбочава