ГЕРБ-СДС и ПП-ДБ на нова среща в парламента, кои лидери отсъстват?

От партията на Борисов съобщават, че темата е управленската програма

26.04.2023 • 16:42 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger

В парламента се провежда поредна среща на работна група между ГЕРБ-СДС и ПП-ДБ.

На нея втората политическа сила е представена само от акад. Николай Денков, а от ГЕРБ присъства цялото ръководство, начело с председателя на ПГ Десислава Атанасова, зам.-председателите на партията Томислав Дончев и Даниел Митов и депутати.

От ГЕРБ съобщават, че тема на срещата е обсъждане на управленска програма, уточнява БНР.


  • Последни
  • Четени
България виж всички Виж всички
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички