Последствията от аварията във Варна ще се отстраняват седмици, "грейна" 2-метрова дупка

Спуканите тръби превърнаха улиците в реки

19.04.2023 • 19:45 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger

Авария на магистрален водопровод предизвика голямо наводнение на булевард "Васил Левски" във Варна снощи. Спуканите тръби превърнаха улиците в реки.

Отвори се и двуметрова дупка в асфалта на улица "Петър Скорчев". До отводняването на района, движението по булевард "Васил Левски" беше отклонено. Водоподаването в района е временно спряно.

Последствията от аварията ще бъдат отстранявани в продължение на поне две седмици, заявиха от ВиК-Варна.


  • Последни
  • Четени
България виж всички Виж всички
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички