Възможностите за последващо развитие на двустранните отношения между Република България и Държавата Катар обсъдиха в телефонен разговор президентът Румен Радев и емирът на Катар Шейх Тамим бин Хамад Ал-Тани, съобщиха от прессекретариата на държавния глава.
Във фокуса на разгледаните теми бяха перспективите за задълбочаване на партньорството в търговско-икономическата сфера, в енергетиката и сигурността. Президентът Румен Радев поздрави Шейх Тамим бин Хамад Ал-Тани за успешно проведеното Световно първенство по футбол в Катар през 2022 година.
Снимка: Димитър Кьосемарлиев, Bulgaria ON AIR
Тагове:
Род Стюарт се усмихва отново: Певецът позира с цялото си семейство след инцидента
Експулсирането на Невзоров е опит да бъдат запазени покровителите му?
С какво да комбинирате фланелката за Световното?
МВнР не е разпространявало дипломатическа нота за членове на семейството на Мицкоски
Може ли лъжица зехтин на ден да има значение за мозъка след десетилетия?
Български пробив в борбата с рака на гърдата - смесена реалност влиза в операционната зала
Откриха 641 нови гена, свързани с шизофренията
Днес е Еньовден – празникът на лечебните билки и българските фармацевти
Китайска компания осъществи сателитно обаждане до обикновен смартфон
Индия отваря ключова ракетна технология за частния сектор
Защо Европа се затопля два пъти по-бързо от останалия свят?
НАСА планира да потопи МКС в океана, експерти алармират за екологични рискове
Черно море стартира контролите с победа над Янтра
Двете загинали деца в катастрофа са от футболната школа на Славия
Задържаха двама дилъри на фентанил във Варна
Дете падна в шахта в София
Златото падна под 4000 долара за тройунция за първи път от ноември
Рюте има трудната задача да балансира исканията на Тръмп и възможностите на НАТО
Европейските индекси затвориха разнопосочно в сряда
Прогноза: По-високи данъци за имотите ще се отразят положително на пазара
Модернизират жп терминалите във Варна и Бургас с европейски средства