Младежи се задушиха в кола в Шумен - момче на 19 г. е мъртво, момиче на 14 е в болница

Автомобилът бил с работещ двигател

23.02.2023 • 09:50 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger
Младежи се задушиха в кола в Шумен - момче на 19 г. е мъртво, момиче на 14 е в болница
Младежи се задушиха в кола в Шумен - момче на 19 г. е мъртво, момиче на 14 е в болница

Младежи са се задушили в лек автомобил, съобщиха от полицията в Шумен.  Загинало е 19-годишно момче, а 14-годишно момиче е в реанимацията на МБАЛ - Шумен. Лекарите се борят за живота ѝ.

Сигналът за инцидента в шуменското село Друмево е бил получен в полицията тази сутрин. Хора от населеното място забелязали кола, която дълго време стои със запален двигател, в нея били момчето и момичето – и двамата в безсъзнание, информира БНР. 

Медиците, които пристигнали на място, констатирали смъртта на младежа и откарали девойката в шуменската болница.

Назначена е аутопсия, която да изясни причината за смъртта на тийнейджъра.

Снимка: Димитър Кьосемарлиев (Bulgaria ON AIR)


  • Последни
  • Четени
България виж всички Виж всички
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички