Депутатите решават за компенсациите за тока за небитовите клиенти

В дневния ред е предвиден и парламентарен контрол

06.12.2022 • 06:52 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger
Депутатите решават за компенсациите за тока за небитовите клиенти
Депутатите решават за компенсациите за тока за небитовите клиенти

Днес ще се проведе извънредно заседание на парламента. Депутатите ще дебатират предложението на Комисията по енергетика за приемане на програма за предоставяне на компенсации на небитови крайни клиенти на електроенергия. 

Народните представители са постигнали съгласие, че компенсацията над 200 лева за мегаватчас трябва да бъде за всички небитови потребители, които са присъединени към мрежата на ниско, средно и високо напрежение. 

В дневния ред е предвиден и парламентарен контрол.

Ще се стигне ли до съставяне на редовно правителство?

Да - още с първия мандат на ГЕРБ-СДС.
15%
Да - с мандата на "Продължаваме промяната".
3%
Да, но чак с третия мандат за съставяне на кабинет.
8%
Не, със сигурност отиваме на предсрочни избори.
44%
Вече не ме интересува, политиците тотално ме разочароваха.
31%
Общо 3072 гласа

Снимка: Димитър Кьосемарлиев, Bulgaria ON AIR


  • Последни
  • Четени
България виж всички Виж всички
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички