Младо момиче загина при катастрофа с камион на спирка на градския транспорт в София.
Инцидентът е станал на кръстовището на ул. "Орехова гора" и бул. "Гоце Делчев" в квартал "Стрелбище". От Спешна помощ съобщиха, че е загинало момиче на 19 години.
Изяснява се дали е била на тротоара или е пресичала на пешеходна пътека, когато е ударена от товарния автомобил. Сигналът за инцидента е получен в ЦНСП в 9:43 часа. Линейката е пристигнала на място осем минути по-късно.
Медиците само са констатирали смъртта на момичето. Шофьорът на камиона, който е на 53 години, е транспортиран в противошоковата зала на "Пирогов" с множество наранявания.
Харесайте страницата ни във Facebook ТУК
Тагове:
GEN Z активизъм: Защо гласът на младите в България остава нечут?
Акциите на SpaceX паднаха, Илон Мъск вече не е трилионер
Предполагаемият убиец от Угърчин е излязъл от затвора на 12 юни, с дълго досие е
Как безопасно да постигнем равномерен тен през лятото?
Какво да ядем при подуване на корема?
10 ползи от разтягането всеки ден
Какво са автоимунните заболявания?
Титан и Плутон споделят една и съща мистериозна спектрална характеристика
Откриха спящ гигант: Древна черна дупка с маса 6 млрд. пъти по-голяма от слънчевата
SpaceX доминира в космоса и се насочва към изкуствения интелект
Рядко небесно явление: Марс преминава през звездния куп Плеяди
Излазъл преди десетина дни от затвора е задържан заради трите трупа в Угърчин
Съдът не уважи жалбата срещу временното отстраняване на началника на Службата по кадастър във Варна
От 1 юли социалната пенсия за старост ще е 183,81 евро
Какво ще бъде времето в четвъртък?
Приключи монтажът на новото енергоспестяващо улично осветление в "Чайка"
С електрическия кросоувър GWM Ora 5 България пак ще е сред автомобилните производители
Депутатите приеха на първо четене промени в дейността на инвестиционните фондове
Европейците се ужасяват да харчат пари и това вреди на икономиката
Австрия отпуска 60 млн. евро в подкрепа на авиоиндустрията
преди 3 години