Над 3000 души в АМ Черно море и Напоителни системи са с хронично забавени заплати

30.07.2014 • 15:54 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger
Над 3000 души в АМ Черно море и Напоителни системи са с хронично забавени заплати
Над 3000 души в АМ Черно море и Напоителни системи са с хронично забавени заплати

Над 3000 души в АМ "Черно море" и "Напоителни системи" са с хронично забавени заплати.

Днес на 30 юли в КНСБ представители на двете фирми посочиха тежкото положение на дружествата, което е резултат на неизпълнение на задължения по договори от страна на държавата.В момента дълговете на Напоителни системи се равняват на 19 милиона лева.

Междувременно стана ясно, че работниците от Автомагистрали Черно море остават в стачна готовност, а в момента Агенция пътна инфраструктура дължи на пътната фирма 8 милиона лева.

 


  • Последни
  • Четени
България виж всички Виж всички
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички