Бившият шеф на полицията, който арестува Борисов, става част от "Промяната"

Очаква се Венцислав Кирчев да бъде в листата на партията в Хасково

19.08.2022 • 18:57 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger

Бившият шеф на "Националната полиция" Венцислав Кирчев, под чието командване беше арестуван лидерът на ГЕРБ и експремиер Бойко Борисов, напуска системата на МВР. От днес Кирчев вече е цивилен гражданин. 

Очаква се ексшефът на полицията да бъде включен в листата на "Продължаваме промяната" в Хасково. В момента се обсъжда на коя позиция да бъде номиниран. 

Преди броени дни Кирчев беше сменен от поста шеф на полицията и преместен в т.нар. "Звено за подпомагане на изборите".

Снимка: Димитър Кьосемарлиев (Bulgaria ON AIR)

Харесайте страницата ни във Facebook ТУК


  • Последни
  • Четени
България виж всички Виж всички
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички