Нова доза полезни съвети директно от едни от най-големите медицински специалисти по майчино и детско здраве е подготвил любимият на стотици „Форум бременност и детско здраве“. Той се организира в дигитален формат от здравния портал Puls.bg и ще се излъчва на живо на 16 октомври от 16:00 часа. Може да се проследи от всеки безплатно на Investor Media PRO и на Puls.bg.
В унисон с настъпването на студените месеци от годината, есенното издание на „Форум бременност и детско здраве“ ще обърне внимание както на важните въпроси, свързани с безпроблемното протичане на бременността и раждането, така и на това какво знаем до момента за Ковид и бременността, как да се предпазим и кои са мерките, които родителите трябва да предприемат в сезона на вирусните инфекции, за да бъдат здрави децата им.
Програмата на „Форум бременност и детско здраве“ отново е наситена с много важни акценти, по които експертното си мнение ще споделят утвърдени специалисти. Една от ключовите теми ще бъде фокусирана върху хипофункцията на щитовидната жлеза и тиреоидит на Хашимото – мерките преди, по време на и след бременността. Какво трябва да се има предвид при грижата за родилката при усложнен и неусложнен следродилен период, какви права имат бъдещите майки на работното място и интересни трудово-правни казуси по време на пандемия ще научат зрителите на 16 октомври.
Екипът на форума, начело с неговата водещата и главен редактор на Puls.bg Румяна Тасева, отново ще постави специален фокус върху здравето на детето. Бъдещите и настоящи родители ще научат как да се грижат правилно за косата и скалпа на бебето и кога е нужна корекция на зъбите в ранна и предучилищна възраст. И тъй като психическото и физическо здраве на малчуганите е неразривно свързано с това на техните родители, „Форум бременност и детско здраве“ отново ще покани на сцената си уважаван психолог, от когото ще научим от желязо ли са мама и татко и как да постигнем баланс вкъщи.
За финал ще видим и много интересна среща с една от най-талантливите български актриси у нас, която от началото на март е горда майка на момченце. Коя е тя и какво още да очаквате в новото дигитално издание на „Форум бременност и детско здраве“ - ще откриете на стрийминг платформата за събития с професионален фокус на Investor Media Group - Investor Media PRO, където може да се регистрирате предварително и да проследите форума на живо. Той ще се излъчва на живо и на Puls.bg/live.
Генерални партньори на "Форум бременност и детско здраве" са BABE Laboratorios и KIN Laboratorios, основни партньори са НУРОФЕН и MEDICAL DENT. Събитието се провежда с подкрепата на столичната верига хипермаркети HIT Max.
Медийни партньори са Bulgaria ON AIR, Dnes.bg, Az-jenata.bg, Az-deteto.bg, Tialoto.bg, Новите родители, Mamamia.bg, Първите седем, Bebok.eu, Жената днес и София играе/Sofia plays.
Харесайте страницата ни във Facebook ТУК
Антитерористично учение на всички структури на полицията във Варна СНИМКИ
Медведев: Германия настоява за военен конфликт с Русия до 2029 г.
Оставиха в ареста литовката, намушкала четирима във Варна
Дистанционна работа, пестене... ДБ с 11 мерки за пазара на горива
6 йога упражнения за спокойствие на ума
Общо 225 са заболелите от морбили в страната
Креатинът с ползи за мозъка и здравето, които привличат вниманието на науката
С какво е полезно кокосовото масло за здравето?
Китай разработи революционна „желязна“ батерия с 16-годишен живот
Учени тестват реанимиране на сърце в Космоса – системата е уникална
Китай планира да достави проби от Марс до 2031 г.
Доказаха теоретичната възможност за изпращане на съобщения в миналото
Зрелищно: Антитерористично учение се проведе във Варна (СНИМКИ)
Завършва ремонтът на пътя за курортните комплекси
Оставиха в ареста литовката, намушкала четирима във Варна
АПИ: Giro d`Italia променя организацията на движение по редица пътища (КАРТА)
Пари има! Фискалният резерв на държавата е 6,8 млрд. евро
Приходите от петрол на Русия се удвояват, но растат и компенсациите за индустрията
До каква степен бизнесът в България успява да интегрира изкуствен интелект
Резултатите на Warner Bros. останаха под очакванията преди сливането с Paramount
Париж: Европа се опитва да гради здрава връзка със САЩ