Осем мобилни центъра за ваксинации работят днес в столицата. Пет от тях са на открито - в Борисовата градина, в "Южния" и "Северния парк", в кварталите "Дружба" и "Красна поляна", а останалите са в три мола.
Пунктовите в търговските центрове са отворени от 13:00 ч. И днес продължава работа имунизационният мобилен пункт на летище София.
Още по темата
Вчера през осемте мобилни пункта преминаха 660 души, на които беше поставена векторна или РНК ваксина по тяхно желание.
За последното денонощие в страната са ваксинирани над 3 800 души.
Снимка: Димитър Кьосемарлиев/ Bulgaria ON AIR
Харесайте страницата ни във Facebook ТУК
Тагове:
БГ пилот с опит за “Гинес”: 1021 излитания и кацания за 14 часа
Зеленски: Украинските ракети "Фламинго“ успешно са поразили руски военен завод ВИДЕО
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Космически сблъсъци може да са забавили появата на континентите и живота на Земята
Капсула на времето: Страховити прогнози, направени от AI, ще бъдат съхранени за бъдещето
Европа е под червена тревога: Рекордни горещини и човешки жертви
НАСА: Тюркоазени нюанси в Черно море
Британка: Шокирана съм от цените по вашето море
Владислав Панев: Правителството избира рейтинга пред държавата
Фермерското изложение „Нашето родно“ гостува във Варна на 16 и 17 юли
Донев със защита: Бюджет 2026 е бюджет на реалността
Над 100 млади каратеки излизат на татамито за шестото издание на „Черноморска купа“ във Варна
Кризата в германската автомобилна индустрия се задълбочава
Изкуственият интелект, войните и климатът тласкат света отново към ядрената енергия
Кризата с горивата тласка Русия към Казахстан
Финландия предупреждава Европа: Изгубихме Nokia, не трябва да губим и битката за AI