Михов след побоя: Добре съм, не видях лицата на нападателите

"Благодаря на лекарите, които се погрижиха за мен", сподели той

02.10.2020 • 11:59 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger
Михов след побоя: Добре съм, не видях лицата на нападателите
Михов след побоя: Добре съм, не видях лицата на нападателите

"Не видях лицата на хората, които ме нападнаха, явно това е била и целта им", сподели Валентин Михов, който късно снощи стана жертва на побой в столичния квартал "Младост".

"Добре съм, благодаря на лекарите, които се погрижиха за мен", каза бившият президент на ЦСКА, БФС и ПФЛ пред "24 часа".

Михов бе нападнат в тунел до блок 313 в кв. "Младост". Предполага се, че той е бил причакан и мястото не е избрано случайно. Михов не е бил ограбен.

Снимка: БГНЕС

Харесайте страницата ни във Facebook ТУК


  • Последни
  • Четени
1
0 rate up comment rate down comment 0
Нина
преди 5 години
Настъпил е някой по мазола Сигнализирай за неуместен коментар
България виж всички Виж всички
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички