Борисов: С Мангъров продължаваме да работим заедно, вслушвам се във всяко мнение

Според премиера не бива да се разделяме в момент като сегашния

08.04.2020 • 16:23 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger
Борисов: С Мангъров продължаваме да работим заедно, вслушвам се във всяко мнение
Борисов: С Мангъров продължаваме да работим заедно, вслушвам се във всяко мнение

Премиерът Бойко Борисов се срещна с началника на Детската инфекциозна болница доц. д-р Атанас Мангъров.

"С доц. Мангъров ще продължим да работим заедно, защото винаги се вслушвам във всяко мнение. В момент като сегашния не бива да се разделяме по една или друга тема. Уважавам изключително много всеки един лекар и благодаря на доц. Мангъров за неговите препоръки в борбата срещу коронавируса. Общата ни цел е да осигурим най-добрите и работещи мерки за защита здравето на българските граждани", написа след разговора министър-председателят в профила си във Facebook.

Снимка: Facebook/Boyko Borissov

Харесайте страницата ни във Facebook ТУК


  • Последни
  • Четени
1
1 rate up comment rate down comment 0
анонимен
преди 6 години
Унижи го публично,пък сега на 4-очи му се извинява.Пожарникарски манталитет. Сигнализирай за неуместен коментар
България виж всички Виж всички
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички